Jakub Wojtkowiak Jakub Wojtkowiak 15.02.2013 22:40
Prototyp kontrolera kolejnego PlayStation?[U]
3135V

Prototyp kontrolera kolejnego PlayStation?[U]

Dzis opublikowaliśmy kilka informacji, które dotyczyły kontrolerów dedykowanych sprzętowi marki Sony. Mowa o PS EyePad oraz pogłoskach na temat nowego kontrolera do konsoli nowej generacji. Chwilę temu w sieci ukazało się zdjęcie, które może przedstawiać kolejną wersję pada Dualshock!

xxxxx

 

Powyższe zdjęcie ukazało się w serwisie Destructoid. Urządzenie prawdopodobnie podłączone jest do konsoli przeznaczonej dla deweloperów. Sam pad wygląda... ociężale, ale przedni panel pasuje do wcześniejszych plotek, według których na przedniej części kontrolera ma się znaleźć panel dotykowy. Same gałki analogowe także zostały przemodelowane - teraz są wklęsłe, podobnie krzyżak - wygląda inaczej niż w padzie DualShock 3. Z tej perspektywy niestety nie widać jak sprawa wygląda z przyciskami L2 oraz R2. Dodatkowo świecący niebieski element, przypomina PS Move. Kompatybilność z PlayStation Eye? Zobaczymy.

 

Należy przypuszczać, że zdjęcie przedstawia wersję dla deweloperów, lub zwyczajnie prototyp urządzenia. Tak czy inaczej, daje nam pogląd czego możemy się spodziewać. Miejmy nadzieję, że już 20 lutego zobaczymy faktyczny kształt konsoli oraz pada.

 

Aktualizacja:


W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie kontrolera. Możemy zobaczyć go z innej perspektywy. Ponadto, "pewne źródło" serwisu IGN potwierdza, że przyciski L2 oraz R2 są podobne do tych użytych w obecnym padzie dedykowanym konsoli Xbox 360.

 

Tagi: