Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 20.01.2013 11:41
Posiadacze PS Vita spotkają się w stolicy
1244V

Posiadacze PS Vita spotkają się w stolicy

Wczoraj w Katowicach odbyło się spotkanie polskich posiadaczy PlayStation Vita. Jest to zasługa dwójki zakochanych w handheldzie Sony fanów, którzy pomyśleli nawet o konkursach z nagrodami. "Vitowcy" na terenie naszego kraju ponownie spotkają się 26 stycznia, w stolicy. Warto obejrzeć także galerię nagród.

xxxxx

 

INFORMACJA PRASOWA:

 

 

Spotkania Vitowców – hasło to zyskuje ostatnio na rozgłosie wśród polskich fanów PlayStation, a szczególnie wśród posiadaczy konsoli PlayStation Vita. Dwóch zwykłych posiadaczy tego handhelda postanowiło zrobić coś, co robili już do tej pory również PCtowcy, właściciele sprzętów Nintendo czy Microsoftu. Postanowili zmienić jednak trochę zasady i oprócz samej możliwości wymiany doświadczeń i tytułów zaproponowali uczestnikom także konkursy z licznymi, wyjątkowymi nagrodami.

 

Na najbliższe, styczniowe Spotkania, przygotowali 20 kilogramów nagród. Tak, nie przecierajcie oczu – 20 KILOGRAMÓW. Nagród jest tak wiele, że organizatorom nie starczy czasu, by je wszystkie policzyć. Ilość nie jest jednak jedyną pozytywną informacją odnośnie nagród, gdyż wśród nich znajdziecie aż 6 pełnych wersji gier (LEGO Batman 2, Assassin’s Creed 3: Liberation, Bystry jak…, PlayStation All-Stars Battle Royale), 10 unikalnych skórek ochronnych GelaSkins, 5 koszulek PSASBR, 6 filmów Blu-Ray, 4 gry PC, figurka Bionic Commando, model samochodu z Split/Second, model samolotu Spitfire oraz wiele, wiele innych.

 

Jak im się to udało? Znaleźli sponsorów wśród lokalnych firm takich jak Games4You, katowicki sklep Ultima.PL czy Gelaskins Polska. Zostali również zauważeni i docenieni przez SCE Polska.

 

Macie VITĘ, ukończone 17 lat i chcecie zdobyć te nagrody? Wpadnijcie na spotkanie w Warszawie.

 

Spotkanie w Warszawie odbędzie się 26.01.2013. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Tagi: fani playstation vita warszawa zlot