SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 24.07.2010 11:39
Co zobaczymy na  Xbox Fun Day?
915V

Co zobaczymy na Xbox Fun Day?

170. Tyle wejściówek rozdał juz Microsoft na tegoroczne Xbox Fun Day. Przy okazji dowiedzieliśmy się również,  jakie gry będą mogli zobaczyć uczestnicy zlotu. I trzeba przyznać, że w "puli" znalazło się kilka perełek. Zapraszam do zapoznania się z informacją prasową.xxxxx

 

 

Polski oddział firmy Microsoft potwierdził wstępną listę gier, których przedpremierowe wersje zostaną udostępnione uczestnikom Xbox Fun Day 2010. Szykujcie się na niesamowite wrażenia, bowiem na zlocie nie zabraknie najbardziej oczekiwanych gier zbliżającego się półrocza. Pod tym względem Xbox Fun Day 2010 zapowiada się rekordowo – jeszcze nigdy w jego historii nie odbyło się tyle przedpremierowych pokazów gier.

 

Wstępna lista gier obejmuje następujące tytuły:

 

    * Halo Reach (Microsoft).

    * Fable 3 (Microsoft).

    * Need for Speed Hot Pursuit (Electronic Arts).

    * FIFA 11 (Electronic Arts).

    * Medal of Honor (Electronic Arts).

    * Dead Rising 2 (Capcom).

    * Captain Blood (1C).

    * F.E.A.R.3 (Warner Bros Interactive).

 

Do tej pory rozdaliśmy ponad 170 wejściówek na nasz zlot. Dziś rozpoczynamy konkurs, w którym będzie można wygrać kolejną pulę zaproszeń na Xbox Fun Day 2010. Wystarczy, że podeślesz nam zdjęcie spełniające następujące wymagania:

 

    * W kadrze musi być wyraźnie widoczny ekran TV z Twoim wynikiem gracza (Gamerscore).

    * Umieszczona wyraźna kartka z Twoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem e-mail, spod którego wysyłasz zgłoszenie konkursowe.

    * Na zdjęciu muszą być umieszczone Twoje oryginalne gry.

 

Na 100 najlepszych łowców osiągnięć czeka 100 wejściówek. Na Wasze maile czekamy do 1 sierpnia 2010 r. pod adresem konkurs@microsoft.com. Wasze maile nie mogą przekraczać 1 MB.

 

Od początku oficjalnego ogłoszenia zlotu pojawia się wiele pytań. Na te najczęściej pojawiające się w Waszych mailach można odszukać odpowiedzi pod tym adresem. Znajdują się tam także wskazówki dla wszystkich tych, którzy pragną na zlot zabrać swoją rodzinę.

 

Fanów, którzy chcą mieć wpływ na to, jak wyglądać będzie Xbox Fun Day 2010, zapraszamy na oficjalne forum www.xbox.com, gdzie można włączyć się w dyskusję na temat zlotu.

Tagi: Microsoft polska