SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 14.07.2010 23:27
Mass Effect: Objawienie w końcu w Polsce
931V

Mass Effect: Objawienie w końcu w Polsce

Po kilkunastu miesiącach od hucznej zapowiedzi, wydawnictwu ISA w końcu udało się wydać książkowy prequel do wydarzeń z pierwszej odsłony Mass Effect. Całość oczywiście w naszym rodzimym języku.xxxxx

 Mass Effect (Efekt Masy): Objawienie pojawi się na naszym rynku już 23 lipca. Wszystkie osoby, które zdecydują się złożyć zamówienie przed tą datą, będą mogły skorzystać ze specjalnej promocji (zamiast 26.90 złotych zapłacą jedynie 21). Poniżej szczegóły dotyczące wydania jak i samej fabuły.

 

Wszystkie rozwinięte cywilizacje w galaktyce posługują się technologią Protean, istot starożytnego gatunku, który wyginął pięćdziesiąt tysięcy lat temu. Po odkryciu tajnego składu proteańskiej technologii na Marsie w roku 2148, ludzkość wyruszyła w przestrzenie międzygwiezdne, by znaleźć miejsce dla siebie pośród innych gatunków istot inteligentnych.
Na skraju skolonizowanej części wszechświata, dowódca okrętu kosmicznego, bohater Wojny Sojuszu David Anderson bada pozostałości ściśle tajnej wojskowej placówki badawczej, dymiące zgliszcza pełne martwych ciał i pytań pozbawionych odpowiedzi. Kto zaatakował tę bazę? W jakim celu? I gdzie jest Kahlee Sanders, młoda pracownica naukowa, która w tajemniczych okolicznościach zniknęła z bazy na parę godzin przed tym, jak wszyscy jej koledzy zostali wymordowani?
Sanders jest główną podejrzaną, ale odnalezienie jej, zamiast rozwiązać problemy Andersona, przysparza mu jeszcze więcej kłopotów. W towarzystwie podstępnego agenta obcych, któremu nie może zaufać, ścigany przez zabójcę, któremu nie może uciec, Anderson, z nikłymi szansami na powodzenie odwiedza nieznane światy żeby wykryć złowrogi spisek – przez tę wiedzę będzie musiał umrzeć. A przynajmniej tak sądzą jego wrogowie.

Oprawa: miękka
Wymiary: 115 × 175 mm
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-7418-219-5
Rok wydania: 2010
Autor: Drew Karpyshyn
Cena detaliczna: 26.90

 

Tagi: isa mass effect