Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.11.2021 20:24
PlayStation Plus na PlayStation 5
1554V

Pierwszy rok PlayStation Plus na PlayStation 5. Sony rozdało gry o łącznej wartości ponad 8800 złotych!

Już niebawem minie nam pierwszy rok z konsolami nowej generacji, a już teraz minął nam tak naprawdę pierwszy rok z PlayStation Plus na konsoli PlayStation 5. Czy Sony popisało się jakimiś fajnymi grami? Czy dostaliśmy ciekawe promocje? Pewien gracz podsumował działania Sony.

Jeden z użytkowników Reddita, niejaki joseph2411, podsumował okrągły rok działań Sony związanych z abonamentem PlayStation Plus. Jak się okazuje, Japończycy popisali się całkiem sporą kolekcją produkcji, jakie otrzymaliśmy w przeciągu 12 miesięcy, bo przez cały ten okres posiadacze PlayStation 5 zgarnęli aż 61 nowych tytułów!

Liczba ta jest tak spora zwłaszcza za sprawą PlayStation Plus Collection, która to oferowała już 1 dnia aż 20 tytułów od ogrania na nowej konsoli Sony. Nieco mniej okazale prezentuje się jednak lista tytułów dedykowanych wyłącznie PlayStation 5 jakie dodano do abonamentu - tych było bowiem "tylko" 15, z czego aż 9 trafiło do usługi w dniu swojej premiery!

Ponadto w okresie od listopada 2020 do dziś, zgarnęliśmy 26 dodatkowych tytułów dedykowanych PlayStation 4. Łącznie udostępniono tylko 4 gry na gogle PlayStation VR z czego 3 wymagały posiadania tegoż sprzętu, zaś jedna (Resident Evil VII) oferowała to jako opcjonalny styl grania.

Co ciekawe wszystkie 61 tytułów wartych było łącznie aż 1919,39 dolara, co daje nam przy obecnym kursie daje prawie 8 850 złotych! 

Pierwszy rok PlayStation Plus na PS5

Tagi: playstation 4 PlayStation 5 PlayStation Plus ps plus PS VR ps4 ps5