SKLEP
Radek Karmowski Radek Karmowski 12.06.2012 17:18
Hines: RAGE to dopiero początek
880V

Hines: RAGE to dopiero początek

Wydane w październiku zeszłego roku RAGE wzbudziło mieszane emocje, od zachwytu po brutalną krytykę i zniesmaczenie. Dobre w tym wszystkim jest to, że mało kto pozostał obojętny na ten tytuł. Sam pomysł ma duży potencjał i Bethesda nie ma zamiaru go marnować. RAGE to dopiero początek.

xxxxx

 

Jeśli kogoś interesują liczby to musi jeszcze trochę poczekać. Te dane dopiero zostaną podane do publicznej wiadomości. Pomimo mieszanych recenzji Bethesda ma w planach dalsze pociągnięcie tego tematu, i stworzenie wraz z id Software serii.

 

"Mamy nadzieję przekształcić RAGE w pełnoprawną serię. Na tą chwilę zastanawiamy się nad tym co możemy z tym zrobić i ile potencjału drzemie w tym pomyśle. Jednak nic nie jest pewne, żadne decyzje jeszcze nie zapadły. id Software w tej chwili ostro pracuje. Nad czym? Tego nie mogę powiedzieć."

 

RAGE miało potencjał i swoje momenty, osobiście dałem się porwać tej przygodzie. Jednak to co mnie naprawdę interesuje w związku z Carmackiem i jego ekipą to tylko i wyłącznie DOOM 4.

Tagi: