Roger Żochowski Roger Żochowski 25.06.2010 18:51
Microsoft straci wyłączność na Last.fm?
631V

Microsoft straci wyłączność na Last.fm?

Serwis Last.fm, pozwalający na słuchanie i katalogowanie muzyki, pojawił się w strukturach Xboksa 360 w listopadzie ubiegłego roku w formie wyłączności. Wszystko wskazuje jednak na to, że użytkownicy PS3 również się go doczekają.xxxxx

 

 

Okazało się bowiem, że umowa z Microsoftem zawarta była jedynie na rok i nic nie stoi na przeszkodzie, aby w listopadzie użytkownicy PS3 mogli się cieszyć integracją ze wspomnianą usługą. Co więcej, Orlena Yeung z serwisu Last.fm w wywiadzie dla Official Xbox Magazine, nie wykluczyła takiej możliwości, unikając wprost odpowiedzi na postawione pytanie. Wszystko wskazuje więc na to, że Sony nie marnuje czasu i będzie to kolejna atrakcja włączona do płatnego abonamentu.

 

Warto przy tym dodać, że na takiej współpracy korzystają obydwie strony. W pierwszych dwóch tygodniach działalności Last.fm na konsoli Microsoftu, w serwisie zarejestrowało się ponad milion osób. W ciągu dwóch pierwszych miesięcy liczba ta dobiła do dwóch milionów. Włodarze Last.fm z pewnością będą chcieli powtórzyć ten sukces na PlayStation 3.

Tagi: last fm Microsoft sony