Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2021 17:45
PlayStation Store
1538V

Gry na PS5 i PS4 prezentowane przez Sony. Firma wyróżnia 6 tytułów

Sony szykuje się do premier wielkich, ekskluzywnych produkcji, ale Japończycy nie zapominają o tytułach od twórców third-party. Redakcja PlayStation Access przygotowała kolejny zwiastun prezentujący nowości i tym razem dziennikarze wyróżniają sześć premier.

Sympatycy marki PlayStation mogli już dzisiaj zobaczyć kolejny zwiastun Ratchet & Clank: Rift Apart, otrzymali zaproszenie na prezentację Horizon Forbidden West oraz pobrali darmowe Capcom Arcade Stadium: Ghosts 'n Goblin, a teraz najwyższy czas na zapoznanie się z najnowszymi produkcjami zmierzającymi w tym tygodniu na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Redakcja pracująca na zlecenie brytyjskiego Sony nie mogła pominąć Biomutant – jest to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych premier ostatnich tygodni. Tytuł jest od dzisiaj dostępny na pięciu platformach.

Na materiale zobaczycie jeszcze Earth Defense Force: World Brothers, Final Fantasy XIV Online PS5, Saints Row The Third Remastered, Capcom Arcade Stadium oraz King Of Seas. Square Enix właśnie podało, że na serwerach FFXIV pojawiła się nowa aktualizacja, dzięki której gracze mogą bez problemu cieszyć się ulepszoną pozycją.

Jak oceniacie najnowsze premiery? Warto pamiętać, że trzecia część Saints Row wylądowała na PlayStation 5, ale posiadacze wersji z PS4 mogą liczyć na bezpłatną aktualizację. Pliki już wylądowały na PlayStation Store.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 4 playstation 5 PS4 ps5 Sony