Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.05.2021 12:49
Thymesia zaskakuje jakością wykonania i gameplayem. Pierwsze materiały z gry w stylu Bloodborne
1496V

Thymesia zaskakuje jakością wykonania i gameplayem. Pierwsze materiały z gry w stylu Bloodborne

Fani klimatów soulsowych powinni zainteresować się nową grą, czerpiąc z tego stylu. Chodzi o Thymesię, która dorobiła się już gameplayowego trailera.

Czerpiąca pełnymi garściami z dzieł FromSoftware Thymesia została zaprezentowana w pełnej krasie już miesiąc temu. Gra umknęła jednak wtedy naszej uwadze - warto o niej przypomnieć teraz.

Tytuł zmierzający wyłącznie na PC, który na pierwszy rzut oka przypomina połączenie Bloodborne i Sekiro, doczekał się już pierwszego trailera i również krótkiego pokazu gameplayu, koncentrującego się na systemie walki w grze.

Najważniejsze cechy Thymesia:

  • Wykorzystaj zarazę: przejmij chorobę od strasznych bossów i wykorzystuj ją jako broń.
  • Zmieniaj się w kruka podczas walk.
  • Ulepszaj i modyfikuj swój rynsztunek i umiejętności bitewne.
  • Odzyskuj wspomnienia swoich dawnych przygód, odblokowując różne zakończenia historii, w zależności od podjętych wyborów i zebranych przedmiotów.

Niestety nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy zagramy w to cudeńko - studio twierdzi, że jeszcze w tym roku. Gra dorobiła się aktualnie tylko zakładki na Steam z informacją, że pojawi się w sprzedaży "niedługo". Za tytuł odpowiada debiutujący zespół OverBorder z Tajwanu a produkcję wyda Team17.


Źródło: https://store.steampowered.com/app/1343240/Thymesia/

Tagi: pc steam thymesia