Roger Żochowski Roger Żochowski 23.05.2012 15:26
Ruszył deweloping Gran Turismo 6?
953V

Ruszył deweloping Gran Turismo 6?

Tegoroczne targi E3 zbliżają się wielkimi krokami, choć wciąż nie wiadomo co zaprezentują najwięksi giganci. Jest jednak niemal pewne, że niespodzianek nie zabraknie. Czy jedną z nich będzie zapowiedź szóstej odsłony Gran Turismo?

xxxxx

 

Plotki o tym, że prace nad grą ruszyły chodzą po Sieci już od jakiegoś czasu, teraz zaś oliwy do pieca dolał Brian Dunn. W jego CV pojawiła się informacja o tym, że miał już okazję pracować nad szóstą odsłoną hity Polyphony. Czy jednak nie była to czasem pomyłka w cyferce?
 

Wszystko wskazuje na to, że nie. Jak możecie zobaczyć poniżej Gran Turismo 6 wymienione jest w kontekście nowych tytułów, takich jak The Last Guardian, Journey i "innych, niezapowiedzianych jeszcze produkcji". Z kolei w dalszej części czytamy o markach, nad którymi Dunn pracował w przeszłości, w tym Gran Turismo 5. Jak zwykle pojawiają się opinie, że być może jest to kontrolowany przeciek, ale jak zdradził nam w ostatnim wywiadzie Adrian Chmielarz (możecie go przeczytać w bieżącym numerze PSX Extreme), szef People Can Fly, takie przecieki wbrew pozorom nie wpływają pozytywnie na marketing i firmy wolą ich unikać. Pozostaje nam czekać na E3.

 

Tagi: gran turismo 5 gran turismo 6 Polyphony Digital