Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2021 20:55
Hunter’s Arena: Legends
731V

Hunter’s Arena: Legends trafi na PS5 i PS4. Sony promuje produkcję

Sony potwierdziło kolejną propozycję zmierzającą na PlayStation 5 i PlayStation 4. Już wkrótce zainteresowani gracze otrzymają możliwość zapoznania się z Hunter’s Arena Legends. Tytuł był już testowany na PC, a wkrótce do zabawy dołączą posiadacze japońskich konsol.

Hunter’s Arena: Legends to sieciowa produkcja, w której 30 zawodników trafia na arenę i rywalizuje w starciach pokroju Battle Royale. Deweloperzy jednak zapewnili połączenie zmagań PvP i PvE, by zaoferować ciekawsze starcia – tutaj nie tylko musimy przetrwać, ale możemy rozwijać swoją postać, która staje się coraz silniejsza. Gracze mogą nawet wspólnymi siłami eliminować potężnych wrogów.

Tytuł ma trafić na rynek w 2022 roku, ale od lipca Hunter’s Arena: Legends jest dostępny w ramach Wczesnego Dostępu na Steam – gracze mogą brać udział w pierwszych starciach, a deweloperzy wciąż rozwijają grę.

Teraz jednak możemy potwierdzić, że Hunter’s Arena: Legends zmierza również na PlayStation 5 i PlayStation 4. Zamknięte testy odbędą się w dniach od 14 do 15 maja – zainteresowani mogą wyrazić chęć uczestnictwa w zabawie na witrynie studia. Aktualnie jednak nie potwierdzono, kiedy pozycja zadebiutuje na sprzęcie Japończyków.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/05/07/hunters-arena-legends-closed-beta-coming-to-ps5/

Tagi: beta Hunter’s Arena: Legends ps4 PS5