Iza Łęcka Iza Łęcka 29.04.2021 12:41
Expeditions: Rome
501V

W Expeditions: Rome będziemy prowadzić Rzym do wielkiego triumfu. Zobaczcie zwiastun i rozgrywkę

Jeszcze w 2021 roku na rynku zawita Expeditions: Rome, czyli klasyczny RPG, dzięki któremu gracze trafią do samego serca Rzymu, by następnie rozpocząć walkę o wielką chwalę. Poznajcie szczegóły i zobaczcie materiały z gry studia Logic Artists.

Expeditions: Rome to klasyczny RPG przygotowany przez studio Logic Artists. Twórcy zapewnią produkcję, w której każda najmniejsza decyzja będzie istotna dla postaci, opowieści oraz losów samego Rzymu.

Gracze wcielą się w młodego legata, którego zadaniem będzie poprowadzenie rzymskich legionów przeciwko greckim buntownikom. Zespół z Kopenhagi stworzył niezwykle rozbudowaną przygodę – w trakcie podróży trafimy do wielu zakątków świata, gdzie będziemy mieć okazję do zawarcia przyjaźni, kolejnych sojuszy, ale również nie obędzie się bez wplątania w polityczne intrygi.

„Wciel się w młodego legata, którego ojciec został zamordowany przez nieznanego przeciwnika politycznego, zmuszając cię do ucieczki z Rzymu wprost do kampanii wojskowej mającej na celu stłumienie greckiego buntu. Krok po kroku zwiększysz swoje doświadczenie w sprawach wojskowych, wzmocnisz się w walce i staniesz się legatem, którego każdy będzie szanował i się obawiał”.

W Expeditions: Rome otrzymamy możliwość budowania potęgi imperium, a wszystkie ruchy pozwolą zadecydować o losach legionu, bliskich towarzyszy oraz Rzymu. Tak prezentują się główne cechy gry:

  • Stwórz własnego rzymskiego legata! Dostosuj wygląd, płeć, klasę i umiejętności postaci, aby pasowały do twojego stylu gry i roli, jaką chcesz odgrywać.
  • Weź udział w taktycznej walce turowej z rozbudowanym systemem akcji opartym na umiejętnościach, gdzie każda broń zmienia twoją siłę na polu bitwy.
  • Przeżyj przygodę z pięciorgiem wyjątkowych towarzyszy, odkrywając ich bogate historie i osobowości.
  • Poznaj piękny i kolorowy świat w wielu różnych środowiskach, w tym w Afryce Północnej, Grecji, Galii i samym Rzymie.
  • Przeżyj inspirowaną dawnymi dziejami historię intryg politycznych i osobistych dramatów dzięki w pełni udźwiękowionej narracji, w której wybory mają znaczenie i daleko idące konsekwencje.
  • Każda postać awansuje na wyższe poziomy - wybierz wtedy spośród różnych umiejętności i zdolności pasywnych, pozwalających zbadać szeroką gamę opcji taktycznych.
  • Łup, wytwarzaj i wyposażaj się w różnorodną broń, zbroje i przedmioty, aby jeszcze bardziej dostosować grę w niesamowitym zakresie taktycznych opcji dla każdej postaci.
  • Poprowadź swój legion w 3 obszernych kampaniach wojennych w Grecji, Afryce Północnej i Galii. Rekrutuj legionistów, ulepszaj swój obóz, podbijaj regiony, eksploatuj zasoby i broń swoich terytoriów, prowadząc legion do zwycięstwa.

Premiera Expeditions: Rome odbędzie się jeszcze w 2021 roku, lecz jak dotąd nie poznaliśmy konkretnej daty. Poniżej możecie sprawdzić materiały prezentujące RPG-a.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Expeditions: Rome Koch Media Poland Logic Artists Zapowiedź