Iza Łęcka Iza Łęcka 29.04.2021 12:04
Death Stranding Prime1Studio
925V

Death Stranding z niezwykle drogą figurką. Fani Madsa Mikkelsena muszą szykować spory budżet

Prime1Studio zapowiedziało kolejną efektowną i niezwykle dopracowaną figurkę. Specjaliści zajęli się przygotowaniem wizerunku postaci z ostatniej gry Hideo Kojimy, w którą wciela się Mads Mikkelsen, jednak wysoka cena propozycji może skutecznie odstraszyć niektórych graczy.

W Death Stranding pojawiło się wielu znanych aktorów, a jednym z wyróżniających się wykonawców był Mads Mikkelsen. Aktor wcielił się w Clifforda Ungera – Prime1Studio zmierzyło się z wyzwaniem odtworzenia jego bohatera na nowej figurce. Gadżet nie będzie należał do najmniejszych dodatków, bowiem w skali 1:2 mierzy 103 cm wysokości, a jego waga wynosi blisko 26 kg.

Twórcy opracują dwie wersje – droższa została wyceniona na 3599 dolarów (około 13 640 zł), natomiast tańszy model to wydatek rzędu 2599 dolarów (około 9 850 zł). Produkty zawitają u szczęśliwych właścicieli w terminie od czerwca do października 2022 roku.

W propozycjach znajdziemy oświetlenie LED, materiałowe ubranie, którego elementy zostały idealnie dopasowane do rozmiaru postaci, oraz karabin szturmowy Wellmax. Droższe wydanie zawierać będzie dodatkową, wymienną głowę stworzoną z silikonu zawierającą syntetyczne włosy. Całość ma być jeszcze bardziej realistyczna.

Poniżej znajdziecie zdjęcia prezentujące figurkę Clifforda Ungera. Warto zwrócić uwagę, że wersja Black Label (droższa) będzie dostępna w limitowanej liczbie tylko 250 sztuk.

Death Stranding figurka - 1

Death Stranding figurka - 2

Death Stranding figurka - 3

Death Stranding figurka - 4

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/death-stranding-figurka-mads-mikkelsen-prime1studio-clifford-unger-1619601783#
RasMass, dziękujemy za link!

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment