Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.04.2021 13:54
Sheltered 2 zapowiedziane. Zwiastun prezentuje wielką skalę postapokaliptycznej przygody
477V

Sheltered 2 zapowiedziane. Zwiastun prezentuje wielką skalę postapokaliptycznej przygody

Sheltered cieszyło się sporą popularnością. Dla fanów tej gry mamy świetne wieści - naciąga sequel tej postapokaliptycznej produkcji.

Team17 i Unicube zapowiedziały dzisiaj Sheltered 2, czyli produkcję, w której zajmiemy się budową i zarządzaniem schronem atomowym.

Sheltered 2 rozwinie praktycznie wszystkie atrakcje i tryby znane z pierwszej odsłony marki. Tym razem nie będziemy odpowiedzialni tylko za ochronę życia i zdrowia jednej rodziny, ale całej frakcji. W grze dojdzie do spotkań innych grup, z którymi będziemy musieli utrzymywać dobre stosunki poprzez mechanizm dyplomacji i handlu, albo rozpocząć z nimi na konflikt. Batalie będą odbywać się w konwencji turowej.

Poniżej czeka na was pierwszy zwiastun Sheltered 2, w którym nie brakuje gameplayu. Twórcy zapewniają, że skala gry będzie znacznie większa, niż części pierwszej i widać to już po opublikowanym materiale wideo. 

Kiedy zagramy w Sheltered 2? Niestety gra nie dorobiła się jeszcze dokładnego terminu premiery. Wiadomo tylko, że na PC tytuł pojawi się w drugiej połowie 2021 r.

Tagi: sheltered sheltered 2