Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2021 18:21
The Great Ace Attorney: Adventures
676V

The Great Ace Attorney Chronicles niespodzianką Capcomu. Pakiet zmierza na nowe platformy

Capcom właśnie zrobił wielką niespodziankę dla fanów serii Great Ace Attorney. Gracze mogą szykować się na dwie historie, które zostaną wydane w pakiecie zatytułowanym The Great Ace Attorney Chronicles. W zestawie pojawią się gry, które wcześniej nie otrzymały lokalizacji.

The Great Ace Attorney: Adventures trafiło na rynek w 2015 roku, ale produkcja była dostępna wyłącznie na jednej platformie (Nintendo 3DS). Po dwóch latach tytuł zadebiutował na urządzeniach mobilnych, jednak w obu sytuacjach pozycja była dostępna wyłącznie w Japonii. Identyczny scenariusz widzieliśmy w przypadku kontynuacji z 2017 roku – The Great Ace Attorney 2: Resolve również nigdy nie wylądowało na Zachodzie.

Teraz Capcom bardzo pozytywnie zaskoczył, ponieważ wydawca potwierdził, że The Great Ace Attorney Chronicles zawierający dwie wspomniane przygody już 27 lipca zadebiutuje na PlayStation 4, Nintendo Switchu oraz komputerach osobistych, a dodatkowo propozycja będzie dostępna na całym świecie. Deweloperzy potwierdzili przygotowanie lokalizacji.

The Great Ace Attorney Chronicles zawiera nie tylko przeniesione pozycje, ponieważ deweloperzy stworzyli podwójną ścieżkę dźwiękową (angielsko-japońska), obszerną galerię zawierającą dodatkowe przerywniki filmowe i ilustracje postaci z komentarzami twórców, a także trzy specjalne kostiumy. Studio zadbało nawet o tryb „auto-advancing”, w którym gracze mogą wyłącznie poznawać historię, a wszystkie dowody są zbierane automatycznie i decyzje zostają podejmowane przez system.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/the-great-ace-attorney-chronicles-coming-to-switch-ps4-and-pc-on-july-27/1100-6490385

Tagi: Nintendo Switch PC playstation 4 the great ace attorney The Great Ace Attorney: Adventures