Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.04.2021 11:12
Dandy Ace zbiera pochwały w pierwszych recenzjach
409V

Dandy Ace zbiera pochwały w pierwszych recenzjach

Dandy Ace trafiło już na rynek - póki co tylko na PC (w drodze są wydania konsolowe). Sprawdźmy zatem, jakie oceny zgarnia produkcja w pierwszych recenzjach.

Dandy Ace wygląda na pierwszy rzut okaz jak typowy taktyczny roleplay, ale w rzeczywistości tytuł oferuje zabawę nastawioną na szybką akcję. Rzeczone RPG określane jest przy tym jako tytuł roguelite- z elementami typowymi dla tego gatunku, czyli przede wszystkim z ciągle zmieniającymi się, losowo generowanymi lokacjami.

Gra zgarnia dobre noty w pierwszych recenzjach. Póki co tytuł wylądował tylko na PC (Steam), a w kolejnych miesiącach ma również trafić na PS4, Xbox One i Switch (niestety nie ujawniono jeszcze terminu premiery na konsolach). Gra może się pochwalić w tym momencie średnią 8/10. Tytuł zgarnia pochwały za stylową grafikę i system walki.

Oceny w recenzjach Dandy Ace (skala: 1-10):

  • Noisy Pixel 9
  • PC Invasion 9
  • GameBlast 8,5
  • Shacknews 8
  • Cultured Vultures 8
  • Multiplayer.it
  • Screen Rant 7

Główne cechy Dandy Ace:

Próbuj, giń i próbuj ponownie – póki nie pokonasz Zielonookiego Iluzjonisty. Gra zapewnia emocje oraz zabawę gier rogue-like, ale pomaga trwałymi ulepszeniami, które sprawiają, że wraz z każdą próbą zyskujesz nieco na sile.

Izometryczna gra 2D w szybkim tempie: z wieloma wyzwaniami, ale i sprawiedliwymi walkami. Przebijaj się przez dziwaczne stworzenia i straszliwych bossów, budując przy tym swój magiczny arsenał magii.

Stwórz własne konfiguracje umiejętności: łączenie kart zapewnia ponad tysiąc kombinacji – a każda z nich to inne moce i inny styl gry.

Wyzwania stale zmiennego pałacu: Odkryj ekstrawagancką i wystawną estetykę gry poprzez nieliniowe postępy w pałacu. Walcz przy tym z unikatowymi wrogami, starając się osiągnąć ostateczny cel pokonania Lelego i ucieczki z tego przeklętego lustra.


Źródło: Steam
YouTube

Tagi: Dandy Ace Mad Mimic Neowiz