Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2021 16:40
Xbox Indie Showcase
1494V

Xbox Indie Showcase. Oglądajcie z nami pokaz Microsoftu

Microsoft już dzisiaj zaprezentuje serię gier zmierzających na Xboksy Series X|S, Xboksa One i PC. Na Xbox Indie Showcase nie zabraknie tytułów od deweloperów z całego świata, a w tym miejscu możecie oglądać pokaz amerykańskiej korporacji.

Xbox Indie Showcase zostało zapowiedziane w zeszłym tygodniu i podczas wydarzenia mamy zobaczyć ponad 25 tytułów. Nie możemy liczyć na wielkie zapowiedzi pozycji z segmentu AAA, ale zespół [email protected] przedstawi szereg mniejszych tytułów, które w następnych miesiącach zadebiutują na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Część pozycji zmierza do Xbox Game Pass.

Na wydarzeniu miał zostać zaprezentowany STALKER 2, ale już z samego rana ktoś opublikował materiał, który wylądował na naszej stronie. Mimo to Amerykanie zapowiadają: „mnóstwo niezależnych tytułów, w tym zapowiedzi nowych gier od twórców i wydawców takich jak DrinkBox, Curve Digital, Devolver Digital, Dear Villagers i innych”.

Wśród tytułów pojawią się na pewno Second Extinction, The Ascent, The Wild at Heart, Voidtrain oraz Exo One.

Zamierzacie oglądać pokaz? Xbox Indie Showcase rozpocznie się o godzinie 17:00. Na naszym portalu znajdziecie najważniejsze wiadomości prezentujące najważniejsze gry oraz podsumowanie ze wszystkimi materiałami.

Tagi: xbox game pass Xbox Indie Showcase xbox one xbox series x|s