Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.03.2021 11:43
Loop Hero
594V

Loop Hero. Rosyjski hit z doskonałą sprzedażą. Nadciąga ważna aktualizacja i gameplayowe nowości

Loop Hero cały czas nabiera prędkości. W zaledwie dobę od premiery w rzeczonego roguelike'a zagrało ponad 150 tysięcy osób. Deweloperzy pochwalili się już osiągnięciem kolejnego ważnego poziomu sprzedaży.

Rosyjskie studio FourQuarters pochwaliło się, że sprzedało już ponad 500 tysięcy kopii Loop Hero na Steam. Wynik taki osiągnięto w tydzień od premiery.

Deweloperzy zapowiedzili przy okazji, że szykują ważną aktualizację, która zapewni wiele usprawnień - również tych dotyczących aspektów "quality of life", czyli funkcji uprzyjemniających rozgrywkę. Pojawi się np. system wykonywania save'ów podczas ekspedycji i nowe ustawienia prędkości.

Zaraz po tej aktualizacji, która być może będzie już gotowa w przyszłym tygodniu, dostaniemy pakiet świeżej zawartości w postaci nowych kart, nowych klas postaci i świeżej muzyki. W tym miejscu warto powiedzieć, że Loop Hero posiada rewelacyjny soundtrack, odwołujący się do klimatów 8 i 16-bitowych dźwięków. Warto zainteresować się muzyką w tym retro tytule, nawet jeśli nie chcecie w niego zagrać.

Źródło: https://screenrant.com/loop-hero-update-schedule-total-downloads-steam/

Tagi: Devolver Digital Four Quarters Loop Hero