Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.03.2021 12:31
Microsoft Flight Simulator. Patch 1.14.5 eliminuje zawieszanie, naprawia autopilota i wprowadza nowości
480V

Microsoft Flight Simulator. Patch 1.14.5 eliminuje zawieszanie, naprawia autopilota i wprowadza nowości

Microsoft Flight Simulator nadlatuje w kierunku Xbox Series X i Xbox Series S. Przed premierą konsolową tytuł otrzymuje kolejne aktualizacje.

Po wielkiej aktualizacji świata, która zapewniła piękniejsze tereny Wielkiej Brytanii i Irlandii, wprowadzonej w lutym, pora teraz na trzecią, duża aktualizację Microsoft Flight Simulator.

Dzięki wydanemu patchowi 1.14.5.0 Microsoft Flight Simulator dorobił się szeregu malowań samolotów z FSX (Kenmore, Emerald Gold, Global Freightways, Orbit, Pacifica i World Travel). Gra wzbogaciła się o wyświetlanie smug kondensacyjnych przy skrzydłach samolotów innych graczy. Dodano też nowe menu personalizacji samolotów do poziomu Mapy Świata, tak by dostosowywać samolot, by idealnie odpowiadał maszynom z prawdziwego świata. Zmiany wprowadzane w tym menu dotyczą tylko najbliższego lotu i nie są zapisywane na stałe.

Dzięki menu personalizacji można teraz wprowadzić zużycie powierzchni skrzydeł i kadłuba, tak by symulować starsze samoloty, które wytwarzają odrobinę większy opór aerodynamiczny. Zmieniać też można rozkład mas w samolocie, tak by symulować różne stopnie załadowania maszyny.

Najnowszy patch naprawia szereg przypadków zawieszania Microsoft Flight Simulatora, a także rozwiązuje nieprawidłowe działanie autopilota w wielu sytuacjach, na co przeważnie skarżyli się gracze. Pełną listę poprawek znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios