Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 10.05.2012 23:22
MW 3 bez twarzy i z nową zawartością
513V

MW 3 bez twarzy i z nową zawartością

Multiplayerowe zmagania w Call of Duty: Modern Warfare 3 doczekają się darmowego trybu Face Off (15 maja) i płatnego pakietu Content Collection 2. Nowy tryb rozgrywki, świeże misje Spec Ops i garść dziewiczych map dla maniaków nabijania killstreaków.

xxxxx

Wbrew pozorm Face Off nie wrzuca skinów postaci wzorowanych na Travolcie i Cage'u z rządzącego za czasów VHS-ów filmu. Tryb zaproponuje starcia 1 vs 1 lub 2 vs 2 na specjalnie przygotowanych do takiego układu sił mapach. Na początek dostaniemy dwie darmowe mapki w postaci Aground i Erosion będące kolejno wrakiem statku na wybrzeżu Szkocji i miasteczkiem leżącym na wybrzeżu Włoch podczas erupcji wulkanu.

 

Właściciele kont Premium w usłudze Call of Duty ELITE dostaną Conten Collection także 15 maja, podczas gdy reszta z zakupem wstrzymać będzie musiała do 21 dnia aktualnego miesiąca. W środku trzy nowe mapy do multi (Sanctuary, Foundation oraz Oasis), dwie czekające na przemaglowanie misje Spec Ops i kolejne mapki do Face Off (Getaway, Lookout)

 

Daty wydania obu uaktualnień wieloosobowej zabawy w MW 3 na konsoli Sony nie są jeszcze znane. Obczajcie leżącą niżej zajawkę. 

 

Tagi: Activision call of duty: modern warfare 3 Infinity Ward