Przemysław Małecki Przemysław Małecki 10.05.2012 11:51
Resident Evil po raz trzeci na 3DS?
495V

Resident Evil po raz trzeci na 3DS?

Pojawiły się plotki jakoby kolejna gra z serii Resident Evil była w produkcji na 3DS-a. Wzorem Tekken 3D: Prime Edition, razem z grą mielibyśmy otrzymać też film w 3D - i to nie jeden.

xxxxx

 

Resident Evil: Revelations okazało się prawdziwym sukcesem i tytuł został bardzo ciepło przyjęty przez fanów serii. Masachika Kawata w jednym z wywiadów stwierdził, że chciałby więcej gier z serii Resident Evil na przenośną konsolę Nintendo tj. 3DS'a.
 
W sieci pojawiły się doniesienia o rzekomym istnieniu "Resident Evil 3D: Degeneration-Damnation-Downfall". Tytuł miałby się pojawić pod koniec tego roku i wedle tytułu zawierałby dwa filmy wykonane w technice CG, a dzięki możliwością konsolki Nintendo użytkownik mógłby obejrzeć te dwa filmy w 3D. Czym jest natomiast "Downfall" ? Z pierwszych niepotwierdzonych doniesień wynika, że akcja tym razem gry, miałaby rozgrywać się pomiędzy wydarzeniami z RE5, a RE6. Gracz wcielałby się w Claire Redfield która byłaby świadkiem "upadku" ludzkości.
 
Brzmi naprawdę interesująco, ale oczywiście informacja została szybko zdjęta z sieci (dokładniej z strony Digital Spy), a Capcom niczego jeszcze nie potwierdził. W czerwcu (5-7) odbywają się największe targi na świecie w Los Angeles tj. E3. Wtedy prawdopodobnie gra zostanie oficjalnie zapowiedziana. Oczywiście jak zwykle trzeba czekać i miejmy nadzieję, że na tegorocznych targach E3 zostanie zapowiedziana kolejna część Resident Evil.
 
[wiadomość podesłał Karate_koks, źródło: MWRC.pl]

Tagi: