The Last of Us 2 ponownie zachwyca graczy. Fani odkryli nową animację Ellie

News
6759V
The Last of Us 2 ponownie zachwyca graczy. Fani odkryli nową animację Ellie
Wojciech Gruszczyk | 03.02.2021, 19:36

Ostatnia gra Naughty Dog zadebiutowała w zeszłym roku, ale gracze wciąż odkrywają sekrety przygotowane przez zespół Neila Druckmanna. W The Last of Us 2 odkryto nową animację Ellie, więc fani chętnie wracają do gry, by sprawdzić możliwości protagonistki.

Sympatycy The Last of Us jeszcze po premierze The Last of Us Part II odkrywali tajemnice z pierwszej odsłony, więc nie będę zaskoczony, gdy przez następne lata będziemy ekscytować się kolejnymi sekretami skrywanymi w przygodzie Ellie.

Jestem jednak przekonany, że poniższy materiał nie będzie dla wszystkich dużym zaskoczeniem, ale otrzymałem już kilka wiadomości od naszych czytelników, którzy faktycznie nie wiedzieli o tym ruchu. Nie będę ukrywał – sam zostałem zaskoczony, więc postanowiłem wrzucić materiał.

Okazuje się, że Ellie podczas eliminowania kolejnych przeciwników może w locie chwycić ich amunicję – wystarczy tylko znajdować się odpowiednio blisko i w dobry momencie kliknąć trójkąt. Jeśli zabijaliście rywali z daleka, to mogliście nigdy nie odkryć ruchu głównej bohaterki.

Na poniższym materiale zobaczycie, jak w efektowny sposób ubijać przeciwników, by jednocześnie zbierać amunicję i móc kontynuować rozgrywkę.

Ellie can catch ammo in the air if you press quickly from r/thelastofus

Sprawdźcie również fanowski zwiastun Frakcji z The Last of Us 2.

Źródło: https://www.psu.com/news/the-last-of-us-part-2s-ellie-has-hidden-animation-letting-her-catch-ammo-in-midair/

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper