Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2021 19:52
PS Plus ManEater
1228V

PS Plus wkrótce otrzyma nowe gry. Ostatnia szansa, by zdobyć produkcje ze stycznia

PlayStation Polska przypomina o wymianie gier z PlayStation Plus. Macie ostatnią szansę, by zdobyć świetne tytuły oferowane przez korporację w styczniu. Jutro będziemy świadkami wymiany i do katalogu trafią nowe produkcje.

Nie często mam okazję wspominać o wymianie gier z PS Plus, ale w ostatnich miesiącach Sony nie zawodzi. Rodzimy oddział PlayStation przypomina graczom o wymianie produkcji – jeszcze tylko dzisiaj możecie wrzucić na listę trzy dodatkowe pozycje:

 • Shadow of the Tomb Raider
  - Rok premiery: 2018
  - Średnia ocen: 75%
 • GreedFall
  - Rok premiery: 2019
  - Średnia ocen: 72%
 • ManEater (PS5)
  - Rok premiery: 2020
  - Średnia ocen: 68%

Nowa oferta PlayStation Plus ląduje na serwerach w różnych godzinach, ale zazwyczaj już o 12-13 możemy skorzystać z nowej propozycji, więc jeśli chcecie zagrać w między innymi Maneater, to nie odkładajcie tej przyjemności na później.

Należy na pewno pamiętać, że nie musicie posiadać PlayStation 5, by móc wrzucić na listę przykładowo wspomniany Maneater. Wystarczy tylko zalogować się przez stronę PlayStation lub oficjalną aplikację, by wrzucić tytuły na listę. Następnie po kupieniu PS5 będziecie mogli zapoznać się z pozycjami oferowanymi przez Sony w PS Plus.

Sprawdźcie również najnowszą promocję na PlayStation Store.

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Tagi: PlayStation Plus PS Plus ps4 PS5 Sony