Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.01.2021 20:04
Bethesda sprzedaje bardzo drogą replikę pierścionków dla zakochanych i fanów
1308V

Bethesda sprzedaje bardzo drogą replikę pierścionków dla zakochanych i fanów serii Elder Scrolls

Bethesda wykorzystuje zbliżające się święto zakochanych i zamierza trafić w gust największych fanów serii Elder Scrolls. Gracze mogą kupić repliki pierścionków – oferta jest limitowana i dostępna wyłącznie do 14 lutego.

Bethesda nie tylko pracuje nad The Elder Scrolls 6 czy też Starfieldem. Firma wykorzystuje okazję i do 14 lutego oferuje pierścionek „Ritual of Mara”, który został przygotowany z żółtego złota (10K) i jest „wypolerowany do lustrzanego połysku”.

„Jeśli jesteście jednym z tych szczęśliwców, którzy znaleźli kogoś, z kim chcecie spędzić życie na Ziemi i w Nirn, udajcie się do Sanktuarium Mara i wymieńcie się pierścieniami z ukochaną”

Taka przyjemność jednak nie należy do najtańszych, ponieważ jeden pierścionek został wyceniony na 1000 dolarów (3730 zł), co pewnie nie odstraszy największych fanów uniwersum. Warto dostrzec, że projektanci zadbali o wewnętrzny grawer, który ma potwierdzić błogosławieństwo Mary, czyli jednej z dziewięciu bóstw z serii Elder Scrolls. Jest ona boginią miłości, małżeństwa i współczucia.

Bethesda sprzedaje sporo gadżetów ze swoich produkcji, ale szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze, by ktoś w naszej branży oferował pierścionki dla zakochanych.

Warto przypomnieć, że w najbliższych miesiącach Bethesda ma oficjalnie dołączyć do Microsoftu. Transakcja zostanie zakończona w pierwszej połowie 2021 roku.

Bethesda pierścionek

Źródło: https://www.pcgamer.com/this-dollar1000-elder-scrolls-wedding-ring-will-guarantee-a-no/

Tagi: Bethesda elder scrolls the elder scrolls