Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.12.2020 15:53
Fuser oceny
591V

Fuser. Harmonix chwali się ocenami swojego nowego muzycznego hiciora

Harmonix to bez wątpienia mistrzowie gatunku gier muzycznych, którzy to ze swoim Rock Bandem i Dance Central niejednokrotnie pokazali, że czują rytm. A co za tym idzie ich najnowsze dzieło Fuser nie mogło się nie udać!

Ekipa Harmonix pracowała w ostatnim czasie nad kilkoma mniejszymi projektami, przeznaczonymi głównie na konsole oraz gogle wirtualnej rzeczywistości, jednakże to wydany w zeszłym miesiącu tytuł miał być ich największym uderzeniem w rynek gier muzycznych.

Fuser, bo tak zwie się najnowsze dzieło znanych deweloperów, podbiło już serca setek tysięcy graczy na PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz nawet na PC, a to wszystko za sprawą naprawdę bardzo dobrych recenzji, jakie otrzymało ich świeżutkie cacuszko. Podobnie jak w DJ Hero możemy zabawić się tu w profesjonalnego DJ-a rozkręcającego niemałą imprezkę.  

W produkcji Harmonix znalazło się sporo ciekawych piosenek, dobry system rozgrywki i bardzo przyjemna dla oka stylizowana grafika. Dzięki temu średnia ocen gry wynosi aż 82%, przy czym wśród recenzentów znalazł się i taki ktoś, kto dał jej ocenę 10 na 10.

Tagi: Fuser Harmonix NCSOFT