Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2020 18:14
Xbox Series X kontroler
5352V

Xbox Series X w rękach redakcji. Microsoft bardzo pewny sprzętu – szykują się materiały i wrażenia

Microsoft jest bardzo pewny Xboksa Series X. Pierwsze redakcje potwierdziły, że otrzymały już oficjalne wersje next-genowych Xboksów. Dziennikarze mają mnóstwo czasu, by dokładnie sprawdzić konsolę Amerykanów.

W tym tygodniu otrzymaliśmy szansę zamówienia Xboksa Series X i Xboksa Series S, a Microsoft już rozesłał do dziennikarzy egzemplarze, które pozwolą im przygotować dogłębne recenzje next-genowego Xboksa. Redakcje mogą w spokoju sprawdzać sprzęt w najróżniejszych warunkach.

Microsoft jest bardzo pewny swego – dziennikarze otrzymali konsole na ponad miesiąc przed premierą, więc każdy będzie mógł dokładnie przetestować urządzenie. Zainteresowani sprawdzą wydajność, głośność podczas obciążenia czy też wydzielane ciepło. Nie znamy jeszcze terminu embarga na poszczególne teksty, ale wiele na to wskazuje, że amerykańska korporacja pozwoli na bardzo wczesne opublikowanie tekstów.

Trzeba na pewno podkreślić, że nie jest to standardowa sytuacja, ponieważ producenci zazwyczaj nie wysyłają tak wcześnie konsol przed premierą. 2 tygodnie przed wrzuceniem pudełek do sklepów? Jak najbardziej, ale debiut Xboksa Series X i Xboksa Series S odbędzie się 10 listopada.

W następnych dniach powinniśmy otrzymać pierwsze wrażenia, a następnie zostaną opublikowane fragmenty rozgrywek, by w ostateczności dziennikarze przedstawili finalne recenzje. Najbliższy miesiąc zapowiada się naprawdę ciekawie.

Jesteście zainteresowani działaniem Microsoftu? Przeczytajcie ostatni tekst Rogera na temat przejęcia Bethesdy.

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Series X