Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 20.09.2020 13:15
Xbox Series X
3361V

Microsoft podaje godzinę startu pre-orderów na Xbox Series X i Xbox Series S. Złamanie embarga będzie karane

Microsoft podał dokładną godzinę, o której zamówimy Xbox Series X lub Xbox Series S. Dodatkowo, Geoff Keighley oznajmił, że korporacja z Redmond będzie nakładać kary na sprzedawców detalicznych, którzy nie dostosują się do wytycznych.

Zamówienia przedpremierowe na Xboksa Series X oraz Xboksa Series S ruszą już 22 września. Microsoft oznajmił, że ilość egzemplarzy dostępnych w pre-orderach będzie ograniczona, więc korporacja zachęcała potencjalnych klientów do szybkiego składania zamówień już tydzień temu.

Teraz, za pośrednictwem Geoffa Keighleya, osobę, która organizowała m.in. zeszłoroczną galę The Game Awards, czy również tegoroczną imprezę Gamescom, Microsoft podał dokładną godzinę, kiedy przyszli posiadacze, z danych krajów, Xboksa Series X lub Xboksa Series S będą mogli złożyć pre-order na next-gena "zielonych". W Polsce zrobimy to dokładnie o godzinie 9:00. 

Co więcej, Geoff dodał, że złamanie embarga przez sprzedawców detalicznych będzie wiązało się z karą w postaci ograniczenia dostarczonych egzemplarzy XSX|S na premierę. Miejmy więc nadzieję, że żadna z witryn nie uruchomi zamówień przedpremierowych nawet parę sekund wcześniej, bowiem wtedy klienci danego sklepu mogą po prostu nie otrzymać opłaconego produktu w listopadzie. 

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2020/09/retailers_who_open_xbox_pre-orders_early_will_be_penalized_says_keighley

Tagi: godzina pre-order xbox series x xss xsx