Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.09.2020 15:15
mortal shell
902V

Mortal Shell z wysokimi ocenami. Twórcy chwalą się recenzjami krytyków

Twórcy Mortal Shell, gry akcji typu soulslike, chwalą się w najnowszym materiale opiniami recenzentów.

O Mortal Shell jest głośno od pierwszej wzmianki o grze. Produkcja tworzona przez amatorskie studio okazała się być hitem, zbierając bardzo dużo wysokich ocen w recenzjach. Wypromować grę postanowiło także polski oddział PlayStation, który przedstawił pięć dni temu najważniejsze cechy rzeczonego tytułu.

Dokładnie wczoraj deweloperzy przygotowali nowy materiał, w którym przedstawili miłe słowa dziennikarzy mających styczność z Mortal Shell. Według Polygonu, mroczna gra akcji typu soulslike jest "niesamowita". IGN wspomniał o świetnej, mrocznej historii, a GameSpot wyróżnił pracę deweloperów pisząc, iż jest to pozycja robiona z sercem. Wszystkie wycinki fraz recenzentów świetnie komponują się z urywkami gameplayowymi, wypełniającymi filmik.

Przypomnijmy, że gra zespołu Cold Symmetry pojawiła się 18 sierpnia na komputerach osobistych oraz konsolach PS4 i XONE. Obecnie jest dostępna jedynie w wersji cyfrowej, ale wersja pudełkowa jest w planach wydawcy - na rynku pojawić się ma 2 października.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Cold Symmetry Mortal Shell Playstack