Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.07.2020 12:31
The Frightening Nightmare of Little Eddy to ciekawy projekt fanów Tima Burtona
208V

The Frightening Nightmare of Little Eddy to ciekawy projekt fanów Tima Burtona

The Frightening Nightmare of Little Eddy to amatorska gra z gatunku platformerów, mocno zainspirowana twórczością Tima Burtona. Niezależni twórcy zaprezentowali rozgrywkę ze swojej darmowej gry.

The Frightening Nightmare of Little Eddy to projekt małego, niezależnego studia Tecnoboys. Niezależni deweloperzy przygotowali małą grę mocno inspirowaną twórczością Tima Burtona, ale również klasykami gatunku. To platformówka skupiająca się na rozwiązywaniu środowiskowych zagadek.

Jeśli chodzi o fabułę tej mniejszej produkcji, zadaniem głównego bohatera jest ucieknięcie z koszmaru, w którym został uwięziony przez lalkarza, chcącego się z nim zaprzyjaźnić. W ucieczce pomoże magiczny miecz, który pomoże nie tylko przepędzić nieprzyjazne stworzenia, ale również odkryje przed nami ukryte obiekty.

The Frightening Nightmare of Little Eddy dostępne jest za darmo, na stronie itch.io, gdzie link do pobrania znajduje się u dołu. Mała produkcja dostępna jest za darmo, tak jak wspomniane jest na początku artykułu. Poniżej znajdziecie zwiastun.

Z kolei na poniższym nagraniu ujęte jest przejście całej gry. Osobiście chętnie sprawdziłbym co twórcy mieliby do zaoferowania przy większych możliwościach i budżecie. Sądząc po tym małym projekcie, moglibyśmy dostać coś na skalę Little Nightmares.

 

Źródło: https://tecnoboys.itch.io/the-frightening-nightmare-of-little-eddy

Tagi: tecnoboys The Frightening Nightmare of Little Eddy