Iza Łęcka Iza Łęcka 17.07.2020 11:21
Planet Coaster
268V

Planet Coaster coraz bliżej konsol. Zwiastun przedstawia przygotowane atrakcje

Twórcy Planet Coaster przygotowują konsolowców na zbliżającą się premierę. Najnowszy zwiastun przygotowany z fragmentów rozgrywki ujawnia przeróżne atrakcje czekające w parkach rozgrywki.

W 2016 roku na komputerach osobistych zadebiutowało Planet Coaster, które zostało docenione przez media i zgarnęło średnią ocen na poziomie 84%. Frontier Developments w ubiegłym roku zapowiedziało konsolowe wydanie, a w oczekiwaniu na tegoroczną premierę, możemy spojrzeć na najnowszy zwiastun.

Współtwórcy serii RollerCoaster Tycoon jeszcze w tym roku zapewnią Planet Coaster: Console Edition na PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksie Series X i Xboksie One – wśród cech charakterystycznych produkcji wymienić można dużą swobodę oraz dopracowaną kontrolę.

Deweloperzy podkreślają, że produkcja zaoferuje proste w obsłudze i jednocześnie potężne narzędzie do tworzenia, a podczas zabawy kierować będziemy każdym elementem parku dzięki rozbudowanym funkcjom zarządzania.

W wersji konsolowej nie tylko będziemy mogli budować oraz zarządzać parkiem rozrywki – wprowadzona zostanie opcja dzielenia się stworzonymi projektami. Gracze skorzystają z Frontier Workshop, na który wyślemy swoje prace – od bajkowych wiosek po futurystyczne miasta.

Sprawdźcie również zabawny zwiastun Planet Coaster: Console Edition.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Frontier Developments Planet Coaster