Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2020 15:07
Destiny 2
810V

Destiny 2 otrzyma nową zawartość. Bungie zaprasza na swoje święto

Bungie posiada bardzo dobrą relację ze swoją społecznością, która chętnie bierze udział w kolejnych aktywnościach i wspiera deweloperów. Z okazji „Dnia Bungie” studio proponuje nowości w grze oraz w sklepie.

Fani Bungie chętnie wspierają deweloperów Destiny i to właśnie społeczność ustanowiła „Dzień Bungie” (07.07) i tym razem w świętowaniu uczestniczą także deweloperzy. Twórcy chcą pokazać świetną relację z oddanymi sympatykami i proponują kilka atrakcji.

Do 13 lipca kupując w sklepie Bungie przedmioty otrzymacie darmowy emblemat Dzień Bungie 2020 (zobaczycie go poniżej). Firma przywróciła także kilka gadżetów szczególnie popularnych wśród fanów oraz dodano kilka nowych produktów – możemy teraz sięgnąć po koszulkę „Dzień Bungie” , spinki do mankietów z symbolem Tricorn, maseczki oraz preorder na Grimuar Część 3.

Nowością w sklepie są również nagrody związane z Chwilami Triumfu, takie jak:

  • Koszulka
  • Pierścień najazdów
  • Pieczęć MMXX

Trzeba tutaj na pewno jeszcze podkreślić, że produkty są częścią wyprzedaży Ostatnia Szansa i możemy je kupić ze zniżką do 50% standardowej ceny.

Gracze mogą także do 22 września wziąć udział w Chwilach Triumfu. Strażnicy za zdobycie w grze 31 triumfów otrzymają pieczęć (do zobaczenia poniżej), a jednocześnie należy zaznaczyć, że wydarzenie pokrywa się z Przesileniem Bohaterów. Gracze mogą w ten sposób zdobywać jednocześnie świecące legendarne zbroje.

Bungie zaprasza także graczy na kolejną akcję charytatywną – 100% dochodów ze sprzedaży empatycznej obudowy Ducha w Wieży zostanie przekazany na rzecz programu iPads for Kids. Produkt znajdziecie u Tess Everis.

Warto wspomnieć, że ostatnio poznaliśmy szczegóły rozstania Bungie z Activision, a samo Destiny 2 cieszyło się rekordowym zainteresowaniem.

Destiny 2 otrzyma nową zawartość. Bungie zaprasza na swoje święto 1

Destiny 2 otrzyma nową zawartość. Bungie zaprasza na swoje święto 2

Destiny 2 otrzyma nową zawartość. Bungie zaprasza na swoje święto 3

Źródło: Informacja prasowa:

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2