Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.07.2020 10:34
Modern Warfare Zombie
607V

Call of Duty: Modern Warfare faktycznie mogło dostać tryb Zombie. Grafiki z planowanego modułu

Przed premierą Call of Duty: Modern Warfare w 2019 roku pojawiało się sporo plotek, że gra otrzyma tryb zombie. Finalnie okazało się, że gra nie zawiera jednak takiego modułu. Deweloperzy faktycznie pracowali jednak nad nim przez pewien czas.

Na pewnym etapie praca nad Call of Duty: Modern Warfare deweloperzy rzeczywiście wykonywali przymiarki do umieszczenia w grze trybu zombie.

Pogłoski potwierdził artysta, który pracował w studiu Infinity Ward. Aaron Beck ujawnił na swoim Instagramie swoje grafiki koncepcyjne, które wykonał podczas pracy w studiu Infinity Ward.

Oto co Aaron Beck napisał o ujawnionych grafikach:

"W końcu dostałem zielone światło, by podzielić się moimi pracami z Modern Warfare! Przed wami niewykorzystane grafiki koncepcyjne z wczesnego etapu produkcji. Myślałem, że fajnie byłoby zmodyfikować trochę klasyczny gameplay z trybów zombie z Call of Duty. Chciałem położyć nacisk na rosyjskie siły specjalne, wspierane przez czworonożne roboty, które miały trzymać na smyczach przemienionych w nieumarłych więźniów wojennych.

Możliwe, że nowy tryb zombie zobaczymy w najnowszej części Call of Duty, nad którą pracuje obecnie Treyarch. Więcej na temat Call of Duty 2020 przeczytacie tutaj.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CCE0enZDqKc/

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward