Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.06.2020 11:34
Rick and Morty
3416V

Rick and Morty z finałem 4 sezonu. Teledysk reklamuje zakończenie

Fani Rick and Morty doczekali się w końcu opublikowania kompletu odcinków z 4 sezonu. Adult Swim opublikowało z tej okazji okolicznościowy filmik.

4 sezon Rick and Morty jest wreszcie kompletny. Ostatnie odcinki z sezonu zostały udostępnione w sieci Adult Swim. Wiadomo już, kiedy doczekamy się ich premiery na platformie Netflix. Stanie się do to dokładnie 16 czerwca 2020 r.

Serial Rick and Morty doczeka się jeszcze przynajmniej jednego, nowego sezonu. Detale na ten temat mają zostać niedługo przedstawione.

W związku ze sfinalizowaniem 4 sezonu serialu Rick and Morty sieć Adult Swim opublikowała teledysk podsumowujący dotychczasowe wydarzenia. Nie brakuje tu scen również z ostatnich odcinków serialu, więc ostrzegam przed spoilerami.

Przy okazji warto powiedzieć, że autor Rick and Morty przygotował zupełnie nowy serial, którego charakter wizualny i zwariowany klimat może się kojarzyć z przygodami Ricka i Morty'ego. Chodzi o Solar Opposites, którego komiczną zajawkę znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: animacja komedia Netflix Rick and Morty serial