Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.06.2020 10:16
Animal Crossing Switch
1132V

Animal Crossing: New Horizons. Długie wydarzenie dostępne od dzisiaj. Zobaczcie gameplay

Dzisiaj w Animal Crossing: New Horizons startuje zupełnie nowe, długie wydarzenie. Chodzi o "Wedding Season", który potrwa przez cały miesiąc.

Dzisiaj (1 czerwca) startuje we wszystkich regionach "Wedding Season". Wydarzenie w Animal Crossing: New Horizons potrwa do końca czerwca. By rozpocząć świętowanie należy wybrać się na wyspę Haveya.

Na Harv's Island spotkamy Reese i Cyrusa. Pomożemy im w zaaranżowaniu zdjęć z rocznicy ich ślubu. Wygląda na to, że temu małżeństwu towarzyszyć będziemy przez pierwsze 5 dni wydarzenia, a później pomagać będziemy kolejnej zakochanej parze w grze.

Aktualizacja z wydarzeniem została już opublikowana w Europie. Dzisiaj do Wedding Season mają również dołączyć mieszkańcy krajów z pozostałych regionów świata. Poniżej możecie sprawdzić filmik z gameplayem z rzeczonego wydarzenia.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Animal Crossing: New Horizons bije cały czas rekordy popularności. Od kilku tygodni gra stale znajduje się na pierwszym miejscu rankingów sprzedaży m.in. w Japonii i Wielkiej Brytanii.

Tagi: Animal Crossing: New Horizons Nintendo