Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.05.2020 15:48
Hotel R'n'R pozwoli nam zdemolować wirtualne hotele. Premiera już wkrótce
424V

Hotel R'n'R pozwoli nam zdemolować wirtualne hotele. Premiera już wkrótce

Hotel R'n'R pozwoli nam się oddać beztroskiej demolce w wirtualnych hotelach. Gra jeszcze w tym miesiącu trafi na systemy VR. Twórcy udostępnili zwiastun.

Hotel R'n'R to gra przeznaczona na systemy VR. Po założeniu gogli wirtualnej rzeczywistości będziemy mogli oddać się beztroskiej demolce hoteli. Wybrana przez nas postać odda duszę diabłu i poprzez demolowanie kolejnych hoteli, zyska w jego oczach. Do dyspozycji graczy oddane będzie ponad 30 przeróżnego rodzaju broni, więc będzie tutaj sporo miejsca na kreatywność.

Twórcy obiecują sporą dawkę sarkastycznego humoru, w którym widocznie sami smakują. Do dyspozycji oddadzą nam "realistyczne" postacie z trzema palcami, brakującym uzębieniem i wieloma możliwościami w dostosowywaniu ich wyglądu. Jeśli chodzi o muzykę to została stworzona przez "muzyków nie znających się na muzyce". Jak to prezentuje się w praktyce? O tym możecie przekonać się na poniższym zwiastunie.

Dotychczas gra dostępna była w ramach wczesnego dostępu na PC. Premiera przewidziana jest na datę 28 maja tego roku i wraz z tą datą, gra wyjdzie z Early Access i dostępna będzie na systemy Steam VR, Oculus oraz PlayStation VR.

Tagi: hotel r'n'r oculus PC playstation vr ps4 steam vr wolf & wood