Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.05.2020 11:42
LArian Studios
622V

Larian nie skupia się tylko na Baldur's Gate 3. Wieści o marce Divinity podczas Guerrilla Collective

Larian Studios przedstawi masę nowych szczegółów na temat Baldur's Gate 3 w trakcie wydarzenia Guerrilla Collective. Na imprezie pojawi się jednak więcej informacji na temat aktualnych przedsięwzięć tej ekipy.

Jedna z najzdolniejszych ekip tworzących obecnie RPG zapowiada, że w trakcie czerwcowej imprezy Guerrilla Collective nie będzie się koncentrować wyłącznie na temacie wyczekiwanego Baldur's Gate 3.

Firma potwierdziła na swoim Twitterze, że w trakcie wydarzenia odbywającego się od 6 do 8 czerwca pojawi się też "kilka zapowiedzi" dotyczących marki Divinity. Wieści przedstawił Michael Douse z Larian Studios.

Deweloperzy już wcześniej zaznaczali, że Baldur's Gate III nie zajmuje ich wszystkich mocy przerobowych - ekipa nie zdradziła jednak wtedy, nad jakim innym projektem pracuje. Wiadomo już na pewno, że nie chodzi o Divinity 3. Możliwe jest za to stworzenie rozszerzenia Divinity 2: Original Sin lub remastera Divine Divinity czy Beyond Divinity, na co liczy wielu fanów. Czekamy zatem na szczegóły, które pojawią się w trakcie odbywającej się od 6 czerwca imprezy Guerrilla Collective. Wszystkie komunikaty i ogłoszenia z tego wydarzenia będą transmitowane na żywo.

Tagi: divinity guerrilla larian larian studios