Roger Żochowski Roger Żochowski 21.03.2012 14:50
Zapowiedź Uncharted 4 już jutro?
2256V

Zapowiedź Uncharted 4 już jutro?

Liczycie na kolejną odsłonę Uncharted jeszcze na PS3? Być może już jutro Wasze marzenia się spełnią. Na Facebooku norweskiego oddziału Sony pojawiła się tajemnicza data (22 marca godzina 20:59), której towarzyszy równie tajemnicze zdjęcie...

xxxxx

 

Czemu światowe media podejrzewają, że może chodzić o kolejną odsłonę przygód Nathana Drake'a? Otóż wspomniana fotografia przedstawia Fridtjofa Nansena, norweskiego oceanografa i badacza polarnego, który zasłynął między innymi pierwszą wyprawą na nartach przez Grenlandię. Na zdjęciu widoczny jest napis "uutforsket", co oznacza nic innego jak „niezbadany”.

 

 

Żeby było ciekawiej, w Sieci pojawiła się także tajemnicza strona internetowa (możecie ją obczaić klikając tutaj), której design, jak i muzyka w tle nasuwają skojarzenia z serią Naughty Dog. Na niej również widnieje wspomniana we wstępie data oraz logo PlayStation. To jednak wciąż nie wszystko - warto bowiem przypomnieć, że na podobny ruch zdecydował się duński oddział Sony, który przed premierą Uncharted 3 pozwolił graczom podążyć śladami Wilhelma Von Bernhoffa, wymyślonego na potrzeby kampanii podróżnika. Nasuwa się jednak pytanie, czy na pewno będzie to gra? Mając na uwadze niedawną premierę Uncharted 3 i fakt, że takie "bomby" Sony zarezerwuje raczej na E3, obstawiałbym inne medium. Cóż przekonamy się o tym już jutro. 
 

Tagi: