Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2020 18:50
Westworld
630V

Westworld będzie kontyuowany! HBO zamówiło czwarty sezon

Dobre wieści dla fanów „Westworld”. HBO zamówiło czwarty sezon, więc widzowie mogą mieć pewność, że stacja będzie kontynuować nagradzaną historię. Jak zawsze na dobry początek otrzymaliśmy małą zajawkę.

Pierwszy sezon „Westworld” zadebiutował w 2016 roku i produkcja została doceniona przez wielu widzów. Kontynuacja trafiła na rynek po dwóch latach i choć już nie mogliśmy mówić o hicie na poziomie pierwszej historii, to jednak oglądalność na poziomie 1,6 mln widzów (średnia na jeden odcinek w Stanach Zjednoczonych) sprawiła, że HBO postanowiło kontynuować wydarzenia. Właśnie trwa trzeci sezon, ale już teraz stacja potwierdziła ważną wiadomość – widzowie mogą czekać na kolejną historię.

Najnowsza kampania zostanie zakończona dopiero 3 maja, jednak HBO nie zamierza dłużej trzymać sympatyków w niepewności i zainteresowani mogą ze spokojem zobaczyć dwa ostatnie epizody. Sytuacja jest z jednej strony zaskakująca, ponieważ najnowsze wyniki nie mogą równać się z osiągami poprzedniego sezonu – ostatnie odcinki ogląda w USA średnio 0,77 mln widzów.  Oczywiście trzeba zaznaczyć, że w aktualnych czasach duża część zainteresowanych prawdopodobnie wybiera seans w HBO GO, więc ostateczny rezultat jest na pewno większy.

Sprawdźcie nasze wstępne wrażenia z „Westworld 3” oraz poznajcie 10 nadchodzących seriali HBO GO, które trzeba zobaczyć.

Źródło: Twitter: WestworldHBO

Tagi: hbo Westworld Westworld 4