Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2020 14:33
Robert Lewandowski jako Tsubasa w Kosmiczny Wykop
930V

Robert Lewandowski jako Tsubasa. Zwiastun polskiej animacji Kosmiczny Wykop

Robert Lewandowski został gwiazdą serialu animowanego „Kosmiczny Wykop”. Pierwszy zwiastun przedstawia założenia historii i przygotowuje młodych widzów na historię – nie bez powodu komentarze do materiału zostały wyłączone.

Po zapowiedzi „Kosmicznego Wykopu” pojawiło się jedno porównanie – Robert Lewandowski jako polski Tsubasa. W rzeczywistości nie możemy liczyć na zawrotną jakość, a pierwszy zwiastun specjalnie nie zachęca do produkcji. Trzeba jednak zrozumieć, że twórcy chcą zaproponować animację „dla całej rodziny”, a w szczególności dla młodych fanów zawodnika Bayernu Monachium w wieku od 6 do 12 lat.

Akcja „Kosmicznego Wykopu” rozgrywa się na planecie Spaceball, na którą trafi Robert Lewandowski i polski piłkarz otrzyma za zadanie skompletowanie drużyny – zawodnicy wezmą udział w Galaktycznej Lidze.

Animacja pokaże kulisy świat piłki nożnej, ale jej najważniejszym elementem będzie przedstawienie uniwersalnych wartości, takich jak: przyjaźń, lojalność, tolerancja, empatia. Twórcy zapewnią także sporą dawkę wartości edukacyjnej:

Zapraszam wszystkich najmłodszych z całymi rodzinami do oglądania bajki, która odpowie między innymi na pytania: Co to jest lojalność i tolerancja? Na czym polega gra fair play? Jak pomagać drugiemu człowiekowi i dlaczego jest to ważne? - komentuje Robert Lewandowski.

Pierwszy sezon będzie liczyć 26 odcinków, zadebiutuje na antenie TVN, Siódemki oraz w Playerze. Za serial odpowiadają TVN, Bartosz Kędzierski („Włatcy móch”), Paweł Pewny oraz Orange Animation Studio.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kreskowka-kosmiczny-wykop-film-robert-lewandowski-zwiastun-premiera-wideo

Tagi: kosmiczny wykop robert lewandowski trailer tsubasa zwiastun