Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.03.2020 12:20
Christian Bale w obsadzie Thor: Love and Thunder
1272V

Thor: Love and Thunder. Chrisian Bale wcieli się w głównego antagonistę!

Nadchodząca część przygód Thora ma być jeszcze lepsza niż poprzednia, która została niesamowicie dobrze przyjęta. Do obsady dołącza Christian Bale. 

"Thor: Love and Thunder" to jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji kolejnej fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Po tym, jak świetny okazał się "Thor: Ragnarok" fani wiele obiecują sobie po kolejnej odsłonie. Co równie ważne, jest to przecież ostatni z trzech najgłośniejszych Avengers, którego historia jest kontynuowana. 

Najnowsze informacje sprawiają, że poprzeczka oczekiwań odnośnie do poziomu produkcji zostanie zawieszona kolejne kilka poziomów wyżej. Jak przekazała Tessa Thompson w rozmowie z ET, do aktorskiej obsady dołączy niezwykle lubiany aktor, Christian Bale

Christian Bale zagra złoczyńcę w naszym filmie i będzie to serio fantastyczne! Przeczytałam scenariusz. Nie mogę wiele powiedzieć. Jest cała masa ekscytujących wiadomości, które wymieniamy z Natalie (Portman- przyp. red.) i będziemy się dobrze bawić. Taika pisze i reżyseruje produkcję. Będzie trochę znajomych twarzy i sporo nowych, co da prawdziwą mieszankę. 

Aktorka wcielająca się w Valkyrię przyznała także, że nadchodząca produkcja będzie jeszcze bardziej zwariowana niż poprzednia odsłona

Jeśli wyobrazisz sobie teraz Ragnarok, który uważam, za niezwykle dziwny, duży i bombastyczny film- chcemy to wszystko podwoić! Stworzyć coś, co będzie jeszcze bardziej szalone i pokaże znacznie większą przygodę. 

Trzeba przyznać, że słowa Tessy Thompson napawają optymizmem. Miejmy nadzieję, że film okaże się hitem i przyniesie mnóstwo frajdy w trakcie seansu. 

Przeczytaj nasze ostatnie recenzje:

Źródło: https://www.etonline.com/tessa-thompson-reacts-to-christian-bale-playing-the-villain-in-thor-love-and-thunder-exclusive

Tagi: Christian Bale marvel MCU Thor Thor: Love and Thunder