Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.02.2020 14:30
The Rock w Sonicu
632V

Sonic: The Hedgehog. Aktor z filmu twierdzi, że w sequelu pojawi się Dwayne "The Rock" Johnson

Jeśli wierzyć słowom jednego z aktorów występujących w filmie o Niebieskim Jeżu, w drugiej części dane nam będzie zobaczyć wyjątkowo głośne hollywoodzkie nazwisko. 

"Sonic: The Hedgehog" robi spory szał w kinach na całym świecie. Produkcja pobiła rekord w kategorii filmowych adaptacji gier wideo, przebijając wynik osiągnięty przez "Detektyw Pikachu" w pierwszy weekend box office. Zarobki przekroczyły oczekiwania samych twórców. 

Nie może więc dziwić, że już teraz pojawiają się przesłanki na temat ewentualnej kontynuacji przygód kultowego Jeża. Co więcej, jak przekazała jedna z gwiazd produkcji, Neal McDonough, w drugiej części może pojawić się sam Dwayne Johnson, znany szeroko jako "The Rock":

Nie mogę doczekać się drugiej części. Krążą pogłoski, że The Rock ma się w niej pojawić. Swoją drogą, on występuje w każdym sequelu! 

Trzeba przyznać, że jest to perspektywa bardzo interesująca. Ile jest w tym prawdy? To wiedzą prawdopodobnie sami twórcy, choć na pewno tkwi gdzieś jej ziarenko. Dwayne Johnson bez wątpienia odnalazłby się w tego typu uniwersum, a wielu widzów chętnie zobaczyłoby go na ekranie. 

Jak sądzicie, The Rock pojawi się w kontynuacji filmu o Superszybkim Jeżu? Dajcie znać w komentarzach! 

Przeczytaj także: 

Źródło: https://comicbook.com/movies/2020/02/21/sonic-the-hedgehog-movie-sequel-dwayne-the-rock-johnson-neal-mcdonough/

Tagi: Dwayne Johnson film sequel Sonic the Hedgehog The Rock