Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2020 16:40
Drakula Netflix
835V

Drakula na finalnym zwiastunie. Netflix prezentuje krwiopijcę przed samą premierą

Netflix promuje najbliższą premierę. Już jutro odbędzie się debiut „Drakuli” i z tej okazji możemy spojrzeć na finalny zwiastun mini-serialu przygotowanego na zlecenie platformy i BBC. Twórcy „Sherlocka” zaproponują krwawą przygodę.

„Drakula” to najnowsza produkcja przygotowana przez Netflix i BBC. Obie firmy postanowiły przedstawić krwawą historie, która została podzielona na trzy odcinki – każdy epizod będzie trwał około 60 minut.

Za historię odpowiadają Mark Gatiss i Steven Moffat, którzy wcześniej stworzyli „Sherlocka”. W obsadzie można wyróżnić: Lyndsey Marshal („Trauma”, „Liga Dżentelmenów”), Chanel Cresswell („The Bay”, „To właśnie Anglia”), Matthew Beard („Była sobie dziewczyna”, „Gra tajemnic”), Lydia West („Rok za rokiem”), Paul Brennen („Wild Bill”, „Happy Valley”), Sarah Niles („Catastrophe”, „Beautiful People”), Sofia Oxenham („Poldark - Wichry losu”, „Grantchester”), John McCrea („Everybody’s Talking About Jamie”, „Piękny kraj”), Phil Dunster („Humans”, „Save Me”) oraz debiutująca na małym ekranie Millicent Wong.

Widzowie zapoznają się z trzema epizodami, które zostały wyreżyserowane przez trzy osoby: Jonny Campbell („The Informer”, „Westworld”), Damon Thomas („Obsesja Eve”, „Dom Grozy”) i Paul McGuigan („Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu”, „Sherlock”).

Premiera „Drakuli” odbędzie się 4 stycznia.

Na naszym portalu przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: drakula netflix trailer zwiastun