Iza Łęcka Iza Łęcka 02.01.2020 07:29
Ciche miejsce 2
1249V

Ciche miejsce 2 pokazuje początek apokalipsy. Zwiastun zapowiada przerażającą historię

„Ciche miejsce 2” zapowiada się na jeden z najciekawszych horrorów 2020 roku. Paramount Pictures odkryło w końcu karty i zaprezentowało pierwszy zwiastun nowej historii. Fani pierwszej częściej mogą liczyć na wyjaśnienie kilku ważnych wątków.

„Ciche miejsce” z 2018 roku zaprezentowało intrygującą historię, która jednak była bardzo oszczędna w szczegóły. Fabuła filmu nasuwała wiele pytań, a jednym z najpopularniejszych było – skąd wzięły się te przerażające bestie? John Krasinski prawdopodobnie już wkrótce odpowie na kilka zagadnień i pozwoli wgłębić się w wykreowany świat.

Tak przynajmniej możemy przypuszczać patrząc na pierwszy zwiastun „Ciche miejsce 2”. Reżyser i scenarzysta uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje początek apokalipsy wraz z pojawieniem się na świecie tajemniczych stworów, które terroryzują ludzi zwracając szczególną uwagę na najmniejszy dźwięk.

Pod koniec materiału pojawiają się wymowne słowa: „Ci, którzy przeżyli, to nie są ludzie, których warto ocalić” - najwidoczniej Krasinski podobnie jak Neil Druckmann (reżyser i scenarzysta The Last of Us) chce w drugiej części pokazać, że dużym zagrożeniem w obliczu apokalipsy są nie tylko potwory, a sami ludzie.

Jesteście zainteresowani ciekawymi historiami z 2020 roku? Zapraszamy na nasze podsumowanie przepełnione interesującymi produkcjami, które zadebiutują w następnych miesiącach:

Źródło: YouTube.com

Tagi: ciche miejsce ciche miejsce 2 film trailer zwiastun