Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2019 22:30
The Call of the Wild Harrison Ford i jego pies
836V

The Call of the Wild to hybryda filmu z animacją. Harrison Ford i jego pies na zwiastunie

Harrison Ford został głównym bohaterem kolejnej produkcji. Utalentowany aktor wystąpi w „The Call of the Wild”, gdzie wraz z wielkim psem przeżyje ciekawą opowieść. Twórcy stawiają na połączenie filmu live-action z animacją.

„The Call of the Wild” to adaptacja powieści „Zew krwi” napisanej w 1903 roku przez Jacka Londona. Historia przedstawia przygody psa Bucka, który musi radzić sobie w bardzo trudnych warunkach Alaski. W książce wiele postaci opiekuje się zwierzęciem, a w właśnie zaprezentowanej ekranizacji jednym z jego towarzyszy będzie Harrison Ford.

20th Century Fox prezentuje film jako „hybrydę filmu z animacją”, która wykorzysta najnowsze efekty wizualne i technologię animacji, by zapewnić fotorealistyczną prezentację zwierząt. Jak to wypada w praniu? Zobaczcie pierwszy zwiastun.

„The Call of the Wild” ma zapoczątkować nową formę pokazu zwierząt w filmach, ponieważ nowoczesna technologia pozwoli urzeczywistnić zwierzęta i pokazać oczekiwane przez twórcę obrazu emocje.

Reżyserem filmu został Chris Sanders, którego możecie kojarzyć z „Lilo & Stitch” oraz „How to Train Your Dragon”, ale warto podkreślić, że twórca dotychczas zajmował się animacją i wystąpił jako Stitch w wielu grach oraz filmach.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: harrison ford The Call of the Wild trailer zwiastun