Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2019 19:56
see apple tv plus
843V

See promowany przez Apple. Serial z Jasonem Momoą w roli głównej

Wielkimi krokami zbliża się premiera Apple TV+, więc Apple nie zapomina o odpowiedniej promocji własnych produkcji. „See” otrzymało nowy materiał prezentujący założenia serialu i wprowadzający w atmosferę. Twórcy wpadli na intrygujący pomysł.

1 listopada odbędzie się premiera Apple TV+, które choć od początku nie zaoferuje setki seriali oraz filmów, to jednak ma systematycznie otrzymywać wartościowe i wysokobudżetowe produkcje. Platforma kusi również ceną, ponieważ usługa będzie dostępna za zaledwie 24,99 zł na miesiąc. Klienci mogą skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego, ale niestety – do uruchomienia propozycji niezbędne jest posiadanie odpowiedniego urządzenia.

„See” to zdecydowanie jedna z najciekawszych produkcji, która będzie dostępna już od jutra. Jest to serial osadzony w przyszłości – ludzie utracili zmysł wzroku, żyją w plemionach i każdego dnia walczą o przetrwanie. Dość niespodziewanie w jednej osadzie rodzą się dzieci, które mogą normalnie spojrzeć na świat. Wiadomość o cudzie szybko dociera do królowej – kobieta postanawia za wszelką cenę zdobyć cenne dzieciątka.

W tej sytuacji ojciec, a zarazem główny bohater historii, Baba Voss (w tej roli Jason Momoa) zbiera plemię i chce wspólnie obalić królowa i jej potężny kult.

Możecie również sprawdzić nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apple apple tv apple tv plus apple tv+ see zwiastun