Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2019 22:30
Trine 4 rycerz
653V

Trine 4 bez tajemnic. Długi materiał i dobra cena

Przepełniony zawartością zwiastun pokazuje wszystkie szczegóły Trine 4. Twórcy chcą najwidoczniej mieć pewność, że z ich produkcją zapoznają się gracze, którzy są w pełni gotowi na rozgrywkę.

8 października odbędzie się premiera Trine 4: The Nightmare Prince. Najnowsza opowieść ponownie skupia się na trójce bohaterów, którzy korzystają z różnych umiejętności i za ich pomocą pomagają sobie w pokonywaniu kolejnych poziomów.

Deweloperzy najwidoczniej nie lubią niespodzianek, więc na tydzień przed debiutem otrzymaliśmy bardzo rozbudowany materiał, który pokazuje poszczególne elementy gry. Trine 4 najróżniejsze zagadki możemy wykonać na kilka sposobów – twórcy stworzyli łamigłówki w taki sposób, by gracze mogli kombinować.

Studio opowiada o poszczególnych zdolnościach postaci, a nawet pozwala spojrzeć na zupełnie nowe skille. Gra to typowa kontynuacja, która powinna zostać doceniona przez fanów poprzednich odsłon, ale jeśli wcześniej wydane części Trine nie przypadły Wam do gustu, to raczej tutaj nie macie czego szukać.

Warto zwrócić uwagę, że Trine 4 można nabyć w Polsce w dobrej cenie – pudełkowe wydanie jest dostępne za 129 zł.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Frozenbyte Modus Games Trine 4: The Nightmare Prince