Iza Łęcka Iza Łęcka 06.09.2019 12:54
Concrete Genie art bohater
1067V

Concrete Genie gotowe na premierę. Gra może być kolejnym hitem na PS4

Fani PlayStation powinni przygotowywać się na kolejną premierę. Pixel Opus potwierdziło zakończenie prac nad Concrete Genie, dlatego też możemy mieć pewność, że kolorowa przygoda zadebiutuje w terminie. Gra jest uważana za kolejny, potencjalny hit na PlayStation 4.

Sony od początku generacji zapewniło PlayStation 4 ogrom ekskluzywnych produkcji, które otrzymały poklask szerokiej publiki. Kolejnym potencjalnym sukcesem jest Concrete Genie, bo chociaż deweloperzy gry nie mogą mówić jak na razie o wielkiej kampanii promocyjnej przygotowanej przez specjalistów z PlayStation, to jednak gra urzeka na kolejnych materiałach zbierając bardzo pozytywne opinie dzięki zapowiedziom.

Dzisiaj możemy potwierdzić ważną wiadomość – Pixel Opus zakończyło wszystkie prace nad Concrete Genie. Tytuł będzie gotowy na 9 października, więc entuzjaści kolorowych opowieści i posiadacze dobrych telewizorów z mocnym HDR powinni szykować pieniądze oraz wolny czas.

Kolejne tygodnie zapowiadają się nie być pozbawione materiałów o Concrete Genie, które przygotują graczy na debiut. Produkcja ma zapewnić ciekawą opowieść, która zostanie rozbudowana o wciągający gameplay – twórcy w niezwykły sposób wykorzystują motyw malunków i ożywiania twórczości głównego bohatera. Czekacie na Concrete Genie?

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Concrete Genie data premiery gra w złocie Pixel Opus złoto

Nie przegap