Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.08.2019 18:40
Apex Legends z eventem Voidwalker
912V

Apex Legends. Wydarzenie Voidwalker startuje w przyszłym tygodniu

Jak przekazało EA, najnowsze wydarzenie w ich najpopularniejszym tytule z gatunku Battle Royale zadebiutuje już w nadchodzącym tygodniu!

Apex Legends zaliczyło wręcz idealny start, gdy na początku roku szturmem podbiło serca fanów gier wideo. Liczba osób, które cieszyły się rozgrywką przy premierze, była tak duża, że wielu ludzi pokusiło się o zwiastowanie końca ery Fortnite.

Dziś, mądrzejsi o kilka miesięcy doświadczenia, możemy śmiało powiedzieć, że nawet tak huczny start nie pozwolił na stałe zepchnięcie tego drugiego z tronu. Pojawiały się głosy, iż powodem było zbyt mało wydarzeń i urozmaiceń w hicie od Respawn Entertainment. I jeśli jest w tym choć cień prawdy, to zdecydowali oni zmienić tę opinię.

Już w przyszłym tygodniu, w grze ruszy specjalne wydarzenie, które w całości poświęcone będzie jednej z postaci - Wraith. Event, kryjący się pod nazwą Voidwalker, będzie miał miejsce od 3 do 17 września i przyniesie zupełnie nowy, limitowany czasowo tryb gry (Przejęcie Miasta), wyjątkowe wyzwania oraz w pełni ekskluzywne nagrody - dostępne tylko podczas trwania wydarzenia.

Oprócz specjalnej skórki dla Wraith, nazwanej tak samo, jak event, dostępnych będzie sześć innych, legendarnych przedmiotów kosmetycznych. Przez pierwszy tydzień będzie można zdobyć:

  • Skórkę "Voidwalker" dla Wraith
  • Skórkę "Blossom" dla Lifeline
  • Skórkę "Hardline" dla Gibraltara
  • Skórkę "Gnarly" do broni RE-45

Zaś od 10 do 17 września, dostępne będą:

  • Skórka "Voidwalker" dla Wraith
  • Skórka "Counter-Culture" dla Bangalore
  • Skórka "Night Light" do Prowlera
  • Frame "Void Shadow" dla Wraith

Jak zapatrujecie się na nadchodzący event? Będziecie polować na jakikolwiek ze specjalnych przedmiotów? Sprawdzicie nowy tryb?

Apex Legends event Voidwalker

Źródło: https://www.pcgamer.com/apex-legends-voidwalker-event-begins-next-week/

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment

Nie przegap