Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.07.2019 11:38
WRC 8
871V

WRC 8 z motywami RPG w nowym Trybie Kariery. Pierwszy gameplay

WRC 8 doczekało się niedawno pierwszego gameplayu, który wyglądał bardzo dobrze. Tym razem pora na ujawnienie przez ekipę Kylotonn znacznie rozszerzonego i usprawnianego trybu Kariery.

Marka WRC wraca na rynek po krótkiej przerwie. WRC 8 trafi na rynek już we wrześniu 2019 roku na PS4, XOne, PC (wersja na Switch trafi na rynek pod koniec października) i zapewni dostęp do ok. 100 odcinków w 14 krajach. Za produkcję odpowiada sprawdzona ekipa Kylotonn Racing.

Deweloperzy podkreślają, że w WRC 8 otrzymamy nie tylko najbardziej realistyczną fizykę w serii, ale również bardzo rozbudowany tryb kariery, dynamicznie zmieniającą się pogodę i przede wszystkim doskonałą symulację zachowania ogumienia (przyczepność, zużycie opon, wpływ aury na trakcję itd).

Właśnie na trybie kariery skupia się najnowszy ziastun gry. W Karierze nie zabraknie oczywiście motywu zarządzania własnym zespołem rajdowym - wybierzemy m.in. skład ekipy i przeznaczać będziemy punkty doświadczenia na rozwijanie określonych możliwości członków teamu. Zrobimy to poprzez drzewka rozwoju umiejętności.

Warto sprawdzić:

Tagi: Kylotonn Games wrc WRC 8