Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2019 22:30
Deep Diving Simulator JuJube
424V

Deep Diving Simulator zostanie rozbudowany. Katowiczanie pracują nad Deep Diving VR

Dobre wieści dla graczy zanurzających się w głębinach Deep Diving Simulator. Twórcy pracują nad nową zawartością oraz jednocześnie rozwijają wersję VR. Gracze mogą skorzystać z przyjemnej promocji.

Deep Diving Simulator trafił na głęboką wodę Steam już w maju i twórcy systematycznie pracują nad rozbudową podwodnej przygody. Dzisiaj otrzymaliśmy informacje dotyczące nowego rozszerzenia – twórcy pracują nad dwoma nowymi lokacjami.

Nowa zawartość przeniesie swoich użytkowników do zatopionego miasta na Dzikim Zachodzie oraz do starożytnej świątyni na Morzu Śródziemnym. Adventure Pack będzie zupełnie nowym doświadczeniem, ponieważ gracze będą zmagać się z wymagającymi zagadkami oraz unikać wielu śmiertelnych pułapek, próbując odnaleźć starożytny artefakt.

To jednak nie koniec atrakcji. Jujubee S.A. potwierdziło także prace nad Deep Diving VR, który jest pierwszą produkcją studia w Wirtualnej Rzeczywistości. Gracze mogą liczyć na wsparcie wszystkich dostępnych kontrolerów na rynku: Oculus Touch, HTC Vive, gamepady, a nawet dostępna będzie klasyczna kombinacja myszy i klawiatury.

Jeśli wciąż nie zakosztowaliście w Deep Diving Simulator, to aktualnie na Steam trwa promocja – tytuł wyrwiecie z 40% zniżką (35,99 zł).

Warto sprawdzić

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Deep Diving Simulator Deep Diving VR Jujubee pc promocja steam